Niezapomniany ślub w sercu Tatr... A czemu nie?

Będąc w Zakopanem w okresie sezonowym można napotkać piękny korowód konny, jakim jadą tradycyjnie górale do ślubu. Może jeszcze nie zdajecie sobie Państwo z tego sprawy, ale tak właśnie może wyglądać wasz ślub w tak pięknej scenerii oraz miejscu, jakim jest Zakopane. Właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy specjalną ofertę. Bardzo oryginalny pomysł na niezapomniany dla nowożeńców jak i pozostałych gości dzień. Ślub pod Tatrami - dla jednych marzenia, dla innych prestiż, a dla kolejnych jeszcze coś innego. Wesela w Zakopanem mają góralską oprawę i atmosferę, jaka towarzyszy ceremonii. Niepowtarzalny klimat tutejszych karczm oraz drewniana architektura kościółków jest ucztą dla wszystkich zmysłów.

Każde obsługiwane przez nas wesele jest wyjątkowe.

Wybierz wesele z klasą.

Orszak weselny prowadzi dwóch mężczyzn tzw. "Pytace". Jak sama nazwa wskazuje "Pytace" są to osoby, które prowadzą cały orszak oraz śpiewają. Za nimi jedzie bryczka, w której jadą muzykanci przygrywający podczas drogi z kościoła aż do karczmy, gdzie będzie grała i zabawiała gości weselnych do białego rana. Zaprzęgnięte konie ciągnące piękne landa, bryczki oraz fasiągi, a w nich zasiadających gości oraz parę młodą. Wesele w Zakopanem to wydarzenie wyjątkowe dla młodych, rodziców i zaproszonych gości.


Wieczory panieńskie i kawalerskie.

Chcesz zrobić swojemu koledze, koleżance niezapomniany wieczór? Proponujemy państwu przejażdżkę końmi (1h) następnie przyjazd do regionalnego szałasu, w którym przywita was muzyka góralska przygrywająca podczas tego wieczoru. Dla zgłodniałych gości będzie możliwość upieczenia kiełbaski przy kominku oraz skosztować kuchni góralskiej. A gdy już "pojecie" to się dobrze zabawicie tańcząc do muzyki oraz uczestnicząc w innych atrakcjach tego wieczoru, jakie dla państwa przygotowaliśmy.

Urodziny, chrzciny, komunie, wesela, rocznice, oraz inne imprezy na życzenie klienta.


OFERUJEMY PAŃSTWU:

  • białą przeszkloną karetę wykonaną na styl angielski, szczególnie polecamy ją nowożeńcom oraz jubilatom. 50% zniżki udzielamy dla jubilatów obchodzących złote gody.
  • Zabytkowe lando z roku 1767 firmy Morizherman.
  • Bryczki, fasiągi i sanie.
  • Konie pod pytackę wraz z pytacami (w tradycji góralskiej osoby prowadzące orszak weselny).
  • Zaprzęgi lub konie do scen filmowych i spotów reklamowych.


Zaprzęgi zaprzężone są w parę lub cztery konie. Konie dobieramy jednakową maścią lub w szachownicę.
Cena wynajmu zaprzęgu uzależniona jest od ilości koni, rodzaju pojazdu oraz trasy i miejsca przejazdu.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Zaręczyny
Chcesz aby ten dzień był wyjątkowy? Sprawimy, że ta chwila na zawsze zapadnie w Waszej pamięci!

Free Joomla Lightbox Gallery